Wszystkie kaski i spodnie motocyklowe taniej aż o 15%.!

2017-09-20

Jesień, to zwykle okres w którym odwiedzają nas dwie duże grupy motocyklistów. Dla każdej z nich przygotowaliśmy specjalną promocję na najbliższy weekend. Aby z niej skorzystać wystarczy odwiedzić nas w najbliższy piątek i sobotę w Salonie Moto Styl przy ulicy Targowej 7 w Warszawie!

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD KASKU.

Kierowcy, którzy zaczynają swoją przygodę z jednośladami zaczynają kompletować swój motocyklowy ubiór od kasku. Na kasku nie warto oszczędzać, więc żeby ułatwić Wam wejście w to wspaniałe hobby będziecie mogli stać się posiadaczami swojego pierwszego garnka oszczędzając aż 15%! Promocja obejmuje wszystkie kaski wszystkich marek dostępnych u nas.
Jesteś już motocyklistą i chcesz kupić swój kolejny kask? Nie ma problemu, ta promocja jest również dla Ciebie!


GDY CI ZIMNO, GDY CI ŹLE - DOKUP SPODNIE, OGRZEJĄ CIĘ!

Na początki sezonu kupiłeś kurtkę, ale wstrzymałeś się z zakupem spodni? A może masz jeansy motocyklowe i robi się zbyt zimno i mokro, żeby dalej w nich jeździć? 22 i 23 września wszystkie spodnie motocyklowe w naszej ofercie tanieją o 15%. To najlepszy moment, żeby uzupełnić swoją motocyklową garderobę o ten bardzo przydatny element.

Zapraszamy na zakupy!Promocje -15% od ceny detalicznej obejmują wszystkie kaski motocyklowe i spodnie motocyklowe w ofercie naszego salonu - sklep Moto Styl przy ulicy Targowej 7 w Warszawie. Promocje trwają 22 i 23 września 2017r. Promocje nie obowiązują w sklepie internetowym www.motostyl.pl. Promocje nie łączą się.

pixel