Wakacyjna promocja na cały asortyment AGV i DAINESE

2017-07-05


LIPIEC SIERPIEŃ - 5% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT AGV I DAINESE DOSTĘPNY W SALONIE PRZY UL TARGOWEJ 7 W WARSZAWIE


Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej promocji na wszystkie produkty Dainese I AGV dostępne w naszym salonie przy ulicy Targowej 7 w Warszawie. Przez cały Lipiec i Sierpień możecie Państwo skorzystać z 5 % rabatu na całą kolekcję ubrań motocyklowych Dainese oraz kasków AGV dostępną w naszym magazynie. Oferta obowiązuje w salonie Moto Styl Targowa 7 w Warszawie, oraz w sklepie internetowym www.motostyl.pl.

Dainese – włoskie przedsiębiorstwo produkujące odzież motocyklową, kolarską, zjazdową i żeglarską założone w 1972 roku w Molvenie. W lipcu 2007 roku Dainese przejęło włoskiego producenta kasków motocyklowych AGV.

Dainese tworzy swoje produkty zarówno masowo jak i na miarę. W swoich produktach stosuje m.in. włókno węglowe, kevlar czy tytan. Dainese największy nacisk kładzie na bezpieczeństwo ubrań motocyklowych. Jako pierwsza firma zastosowała m.in slidery na kolana i ochraniacz kręgosłupa. Firma tworzy także kurtki i kombinezony z poduszką powietrzną które nie wymagają połączenia z motocykle. Dainese produkuje także kombinezony „Procom” wyposażone w czujniki pomiaru temperatury i wilgotności.

Dainese we współpracy z Massachusetts Institute of Technology projektuje kombinezony dla kosmonautów mających lecieć na Marsa. Wsólracuje róznież Europejską Agrncją Kosmiczną przy projektowaniu bielizny pod skafandry kosmiczne.


Promocja obowiązuje od 03.07.2017 do 31.08.2017r.

pixel