AGV Sportmodular w Moto Stylu. Otwierana szczęka i 100% carbonu.

2019-01-11


DOSTĘPNOŚĆ OD POCZĄTKU MARCA 2019


PRZED NAMI REWOLUCJA W ŚWIECIE KASKÓW Z OTWIERANĄ SZCZĘKĄ


Motocyklowy kask szczękowy AGV Sportmodular, to najlepsze możliwe połączenie wygody znanej z kasku szczękowego i bezpieczeństwa kasku integralnego. Skorupa i szczęka zostały wykonane w całości z włókna węglowego (carbon). Zastosowano materiały znane z modelu Pista GP R, zapewniające niespotykaną wcześniej w tej klasie niską wagę, tylko 1340 gramów! 

POZYCJA NA MOTOCYKLU I AERODYNAMIKA

Kask posiada geny i rodowód zarówno sportowy jak i turystyczny. Poszerzone pole widzenia w poziomie wynosi 190 stopni, tyle samo ile zapewnia budowa ludzkiego oka. Górna część otworu wizjera została dostosowana do potrzeb osób poruszających się na motocyklu w pochylonej pozycji. Agv Sportmodular został wyposażony w regulowany spoiler aerodynamiczny w tylej części skorupy. Pozwoliło to poprawić aerodynamikę, oraz zmniejszyć poziom hałasu zarówno w pozycji wyprostowanej jak i pochylonej.

WYŚCIÓŁKA DO WYBORU - CHŁODY CZY UPAŁY?

Wyściółka centralna modelu szczękowca jest dwustronna. Cieplejsza strona na chłody wykonana została z materiału Shalimar. Letnia strona na cieplejszą pogodę, to świetnie znany użytkownikom marki materiał Ritmo - stosowany w sportowo torowych modelach. Wlot górnej wentylacji ostał przesunięty w górne partie kasku. Wszystko po to, żeby wentylacja działała lepiej na motocyklach turystycznych wyposażonych w wysoką szybę. 


- skorupa wykonana w 100% z carbonu
- szczęka wykonana w 100% z carbonu
- tytanowe zapięcie DD
- 3 rozmiary skorupy
- 5 gęstości EPS w 4 rozmiarach
- miejsce na interkom motocyklowy
- miejsce na okulary
- wypinane policzki pokryte materiałem Ritmo
- wypinany kołnierz pokryty materiałem Shalimar i
- dwustronna opatentowana wypinana wyściółka centralna (Ritmo/Shalimar)
- profil kasku wyprofilowany w celu ochrony przed uszkodzeniem obojczyków
- 8 rozmiarów kasku (XXS-XXXL)
- Pinlock w zestawie
- waga: 1340 gramów
pixel