-25% z okazji 25 lat Moto Stylu

2017-10-30
Jesteśmy z Wami od 1993 roku. Z okazji zbliżających się 25 urodzin firmy Moto Styl przygotowaliśmy dla was 25% rabatu na wszystkie produkty Schuberth i RUKKA. Mamy już kolejne pomysły na świętowanie, także zostańcie z Nami!

Końcówka lutego 1993 roku, to dla nas szczególny moment. Wtedy właśnie odtworzyliśmy dla Was swoje podwoje. Chcemy, żebyście świętowali razem z nami. Dlatego od teraz, aż do marca 2018 będziemy rozpieszczać Was różnego rodzaju promocjami i atrakcjami. Na pierwszy ogień idą produkty najważniejszych dla nas marek - Schubertha i RUKKI. Możecie je kupić taniej o 25% tylko do 14 listopada 2017r, także warto się spieszyć!


Schuberth
produkuje najwyższej jakości kaski od ponad 70 lat.

"Stworzyliśmy historie kasków i tworzymy ją dalej. Jesteśmy dumni z naszego pierwszego kasku, który już w latach 50tych XX wieku znacząco zwiększył bezpieczeństwo motocyklistów. To samo udało nam się osiągnąć w przypadku roboczych kasków ochronnych oraz hełmów wojskowych i policyjnych. Dziś, są używane na całym świecie oferując użytkownikom najlepszą ochronę i bezpieczeństwo."
Historia firmy Schuberth: http://www.schuberth.pl/historia-kaskow

RUKKA, to fiński producent najwyższej klasy motocyklowej odzieży turystycznej. Znajdziecie tu wszystkie najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji ubrań dla motocyklistów. Corura, Gore-Tex, d3o, Outlast - te nazwy rozpoznaje każdy, kto cenie sobie komfort i bezpieczeństwo podróży.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z najnowszymi akcjami promocyjnymi, to polecamy śledzić naszego polubić naszego facebooka fb.com/salonmotostyl. Tam informacje pojawią się zawsze jako pierwsze.
Promocja obejmuje cały asortyment Schuberth i RUKKA. Promocja obowiązuje zarówno w sklepie internetowym www.motostyl.pl  jak i sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ulicy Targowej 7. Promocja trwa do 14 listopada 2017r. Promocje nie łączą się.
 
 
pixel